A Waberer’s Műszaki csoportvezető munkatársat keres mosonmagyaróvári telephelyére.

Pozíció jellemzése:

– Szerviz dolgozóinak irányítása, feladatok kiosztása, munkafolyamatok ellenőrzése az érvényben lévő technológiai utasítások alapján

– Munkafeladatok szervezése és munkaidő beosztás elkészítése

– Vállalatirányítási rendszer használata, alkalmazása (munkalapok kezelése)

– Több szervizelési folyamat egyidejű nyomon követése, műhely hatékonyság maximalizálása A munka és tűzvédelmi előírások betartása és betartatása

– Problémák hatékony megoldásának kezdeményezése, javaslattétel azok megoldására

– A szerszámok, célszerszámok, diagnosztikai berendezések szakszerű kezelése. azok állapotának megóvása

– Eseti feladatok teljesítése

Előnyt jelenthet:

– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT TUDNOD KELL:

– Gyakorlati ismeretek;

– Több éves szerelői tapasztalat;

– Műszakos munkarend vállalása;

– Pontos, precíz munkavégzés.

AMIT NYÚJTUNK:

– Stabil munkahely

– Versenyképes jövedelem

– Magas színvonalú szakmai környezet

– Szakmai fejlődési lehetőség

– Családias környezet, jó kollegiális viszony;

– Teljesen bejelentett bérezés;

– Jól felszerelt, modern műhely.