Feladatok

  • Részvétel a heti rendszerességű raktár bejárásokon, az eredmények dokumentálása
  • A kidolgozott minőségirányítási rendszer működésének ellenőrzése, fejlesztése
  • A szervezet felkészítése hatósági szemlékre
  • Vevői auditokra való felkészülés, közreműködés az audit lefolytatásában
  • Belső auditokra való felkészítés, közreműködés a belső audit lefolytatásában
  • Tanúsító auditokra való felkészítés, közreműködés a tanúsító auditokon
  • Munkautasítások rendszeres, évenkénti felülvizsgálata
  • Hatósági megfelelések- engedélyek és kötelező felülvizsgálatok -nyomon követése
  • Oktatások ellenőrzése, belső tréningek megtartása
  • Kalibrálások elkészítése, nyilvántartásba vétele
  • Munka- és tűzvédelmi előírások betartásának ellenőrzése
  • Nem megfelelőségek dokumentálása
  • Reklamációk kivizsgálásában aktív közreműködés
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség (vegyipari, logisztikai terület)
  • MC office felhasználó szintű ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó elemző, szervező és tervezőképesség
  • iparbiztonsági hatósági területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • piacnak megfelelő bérezés
  • fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • változatos, szakmai fejlődési lehetőség
  • rendezett, stabil munkáltatói háttér
  • munkavállalói kedvezménycsomag
  • belső és külső képzéseken való részvétel

Munkavégzés helye

Bilk Logisztikai Központ