LOGISZTIKAI ÜGYFÉLREFERENS

A BHS Trans Kft. a magyar logisztikai szegmens megkerülhetetlen szereplője, immáron több mint egy évtizede állunk Partnereink rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásainkkal. Vállalatunk jelen van számos logisztikai területen, mint belföldi és nemzetközi közúti fuvarozás, hűtöttáru-szállítás, tengeri-légi szállítmányozás, vámszolgáltatás, raktárlogisztika és expressz kiscsomagszállítás. Dinamikus fejlődésünknek és sikereinknek akár Te is részese lehetsz!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a Megbízókkal.
  • Megbízói felületek kezelése.
  • Fuvarrendelések adminisztrációja.
  • Egyeztetés az operatív csapattal.
  • Megbízások visszaigazolása, rendszám és rakodási adatok küldése.
  • Közös táblázatok vezetése, naprakészen tartása.
  • Időkapu foglaló rendszerek kezelése.
  • Jelentések, EKAER információk és leadási igazolások küldése Partnerek részére.
  • Megbízók számára ügyfélszolgálati feladatok ellátása (dokumentum keresés, panaszkezelés, információ. szolgáltatás)
  • Aktív kapcsolattartás a társosztályokkal, operatív folyamatok elősegítése.
  • Számla mellékletek készítése, küldése és ellenőrzése.
  • Számlázási folyamatok és göngyöleg egyenlegek nyomon követése.
  • Értékelések készítése és elemzése.
  • Partnerenként, javító intézkedések feltárása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, preferáltan logisztikai területen.
  • Minimum 3 év gyakorlat logisztikai tervezési területen.
  • Jó kommunikációs, szervezési és együttműködési készség.
  • Magas szintű Excel tudás.
  • SAP rendszerismeret.
  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalatodnak megfelelő versenyképes juttatási csomagot!
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, amely garantálja a fenntartható növekedést és fejlődést a változó piaci környezetben is.
  • Komplex és sokszínű feladatokat.
  • Fiatalos, lendületes, összetartó csapatot, ahol a szakmai tudás és tapasztalat cseréje elősegíti az egyéni és kollektív fejlődést.
  • Modern és magas színvonalú munkakörnyezetet, ahol a legújabb technológiák és eszközök segítik munkádat, hozzájárulva a hatékony és eredményes munkavégzéshez.

Várjuk a jelentkezésedet önéletrajzzal a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva.