Nemzetközi autóipari alkatrészgyártó vállalat részére keresünk munkatársat

Logisztikai projekt vezető pozícióba.

Feladatok:

  • A projektvezető felelős a teljes projekt üzleti, szakmai és emberi megvalósításáért
  • A projekt feladatainak és ütemezésének megtervezése
  • A projekt költségeinek tervezése
  • A projekt erőforrásainak tervezése és bevonása
  • Projekt megbeszélések összehívása, nyomon követése, vevői auditokon, üzembehelyezéseken való aktív részvétel.
  • Belső folyamatok megtervezése
  • Kommunikációs terv készítése és megvalósítása
  • Projekt riportok elkészítése, projekt státusz rendszeres időközönként aktualizálása, prezentálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny a gazdasági, logisztikai képesítés),
  • Logisztikai területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Előny az autóipari háttér,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és probléma megoldási készségek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos számítógéphasználat (MS Office – Outlook, Excel, Word; GoogleDocs)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag,
  • Stabil háttér,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Dinamikus és motiváló munkakörnyezet
  • Kedvező munkakörülmények