A WSZL keverés csatába Logisztikai Műszakvezetőt.

Változatos feladatköröd főbb tennivalói:

  • a felügyelete alá tartozó műszak szakmai irányítása (30-40 fő)
  • munkavállalók tevékenységének koordinálása, irányítása, motiválása
  • munkatársak oktatása, teljesítmény értékelése
  • raktárvezetés támogatása, jelentések pontos, határidőre történő elkészítése
  • raktár üzembiztos működésének biztosítása
  • raktári rend és tisztaság fenntartása
  • leltár előkészítésében való részvétel és a folyamat támogatása
  • együttműködés a vállalat különböző részlegeivel
  • minőségirányítási követelmények betartása, betartatása

Te vagy az ideális jelölt, ha néhány elvárásunknak megfelelsz, úgy mint:

  • középfokú végzettség
  • minimum 1 év releváns tapasztalat logisztikai területen
  • MS Office magabiztos használat
  • precíz, pontos munkavégzés
  • dinamikus hozzáállás, felelősségteljes munkavégzés
  • kreatív, önvezérelt hozzáállás
  • magas szintű problémamegoldó és szervezési képesség

Amit biztosan garantálni tudunk Neked:

  • stabil pénzügyi háttérrel rendelkező, piacvezető magyar nagyvállalat, ugyanakkor barátságos légkör
  • versenyképes juttatási csomag
  • változatos feladatok, szakmai fejlődés lehetősége
  • fiatalos, dinamikus munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Győr