Logisztikai munkatárs – Budapest

Az Ökumenikus Segélyszervezet 1 fő teljes munkaidős logisztikai munkatársat keres.

Munkavégzés helye: 1221 Budapest, Kossuth Lajos utca 64.; 2336 Dunavarsány-Erőspuszta központi raktár (heti rendszerességgel), de a munkavégzés egyéb rendszeres vidékre történő utazással is jár.

Feladatok:

– logisztikai folyamatok lebonyolítása

– szállítások tervezése és szervezése, szállítási dokumentáció készítése, szállítások nyilvántartása, stb.

– költséghatékony anyagmozgatás, készletgazdálkodás

– természetbeni adományok és beszerzett árucikkek nyilvántartása készletnyilvántartó szoftver használatával, dokumentáció készítése, nyilvántartása

– készletválogatás, csomagolás, anyag-előkészítés megszervezése, lebonyolítása

– folyamatos leltárkövetés, rendszerezés, bevételezési és kiadási folyamatok lebonyolítása

– raktárak működtetése, karbantartása, eszközfejlesztés

– beszerzési folyamatok koordinálása

– kapcsolattartás adományozókkal, partnerekkel, és a Segélyszervezet intézményeivel

Elvárások:

– minimum középfokú iskolai végzettség

– OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány

– számítógép felhasználói szintű használata

– minimum B kategóriás jogosítvány vezetési tapasztalattal

– logisztikai tevékenységben szerzett tapasztalat

– fizikai erőnlét, jó teherbírás

– precíz, pontos, gyors, hatékony és felelősségteljes munkavégzés

– nagyfokú terhelhetőség

– önálló munkavégzés, de hatékonyan teljesít csapatmunkában is

– jó szervezőképesség

– jó kommunikációs képesség

Előnyök:

– projektvégrehajtáshoz kapcsolódó beszerzési tapasztalat

– kooperatív személyiség

– jó rendszerszemélet

Amit kínálunk

– versenyképes fizetés a nonprofit szektorban

– fejlődési lehetőség biztosítása

– aktív részvétel a szervezet innovatív fejlesztéseiben, új ötletek kidolgozásában, megvalósításában

– jó munkahelyi közösség

– nemzetközileg elismert, hiteles szervezet tagja lehet

Benyújtandó iratok, másolatok:  fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz bérigény megjelöléssel.

A munkakör betölthetőségének időpontja: azonnal

Jelentkezés módja: A “jelentkezem az állásra” gombra kattintva.