A pozíciót betöltötték.

A WSZL keresi csapatába Logisztikai Mérnök munkatársát.

Ami nálunk vár:

  • folyamattervezés vevői információk, inputok alapján
  • működő logisztikai folyamatok és gyakorlatok elemzése
  • hatékonyságnövelő projektekben való részvétel a tervezéstől a megvalósításig
  • folyamatanalízis, innovatív megoldások leképezése, megvalósítása
  • hetente frissülő létszámtervezéssel és munkaóra-engedélyezéssel meghatározza az operatív területek által felhasználható emberi erőforrásokat
  • adatszolgáltatás, riportálás a vezetőség felé
  • vevői kapcsolattartás
  • területek értesítése, oktatása és felügyelete új folyamatok bevezetése esetén
  • a menedzsment által definiált és a mérnökség számára lebontott éves célok leképezése, megvalósítása

Amit ezért kínálunk:

  • versenyképes bér, béren kívüli juttatások
  • fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • változatos, szakmai fejlődési lehetőség
  • rendezett, stabil munkáltatói háttér
  • munkavállalói kedvezménycsomag
  • belső és külső képzéseken való részvétel

Amit ezért cserébe elvárunk:

  • felsőfokú mérnöki/logisztikai végzettség
  • írásbeli, szóbeli angol/német nyelvhasználat
  • MS Office felhasználó szintű ismeret, magas szintű Excel ismerettel
  • jó elemző, szervező és tervezőképesség, rendszerszemlélet
  • autóipari munkakörnyezet ismerete előnyt jelent
  • logisztikai szakmai tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye: Győr