Ügyfelünk megbízásából keresünk logisztikai koordinátort (m/f/d), aki a magyarországi szállítmányokkal kapcsolatos tevékenységek irányításáért felel.

A megbízás határozott idejű, hat hónapos időtartamra szól. A kiválasztott jelölt teljesítményétől és motivációjától függően lehetőség van a megbízás meghosszabbítására vagy véglegesítésre.

Munkaköri leírás

A munkakör helyszíni munkavégzést igényel egy multikulturális, dinamikus csapat tagjaként informatikai berendezések szállításainak irányításáért lesz felelős:

  • A kijelölt ügyfelek elsődleges kapcsolattartója
  • Kiváló ügyfélszolgálat nyújtása a megrendelések időben történő és pontos feldolgozásának biztosításával
  • A berendezések szállításának és átvételének megszervezése az ügyfeleknek és az ügyfelektől
  • A berendezések csomagolása, és a szállításhoz szükséges berendezések feladása, valamint a futárok szervezése az átvételhez
  • A hibás berendezések előkészítése az átvételhez és az azt követő szállítás a londoni raktárba
  • Reklamációk kezelése és szükség esetén a problémák eszkalálása
  • A belső saját IT-rendszer és az SAP használata a készletmozgások kezelésére.
  • Szoros együttműködés a belső és külső részlegekkel a zökkenőmentes kommunikáció biztosítása érdekében az összes érintett féllel
  • Az összes helyi szabályozás, irányelv és eljárás betartása
  • Rendelések bevitele és adatkarbantartás az SAP-ban

A sikeres pályázó

Ahhoz, hogy az ideális jelöltet figyelembe vegyék a feladatra, rendelkeznie kell a következőkkel:

  • Sikeresen elvégzett kereskedelmi vagy logisztikai végzettség
  • Legalább 1-2 év szilárd munkatapasztalat hasonló pozícióban (ügyfélszolgálat ellátási lánc, rendeléskezelés, tervezés)
  • Kiváló angol nyelvtudás szükséges
  • MS Office termékek profi felhasználója
  • SAP-ban szerzett korábbi tapasztalat előny
  • Általános IT affinitás, PC ismeret és műszaki érzék
  • Erős kommunikációs készség és ügyfélközpontú személyiség
  • Megbízható és erős felelősségérzet
  • Kiváló szervezőkészség, nagyfokú figyelem a részletekre

Mit kínálunk?

Nagyszerű lehetőséget, hogy tudást és tapasztalatot szerezhetsz egy nemzetközi szinten működő vállalatnál.