Milyen feladatok várnak rád?

  • Lean kultúra és gondolkodásmód kialakításában való részvétel
  • Lean eszközök / módszerek bevezetése, oktatása, működtetésének támogatása
  • VSM készítése és folyamatfejlesztési projektek kezdeményezése a jövő állapot elérésére
  • Folyamatok hatékonyságának mérése, veszteségek feltárása, minimalizálása
  • Belső folyamatok elemzése, optimalizálása, hatékonyság növelése
  • Logisztikai, raktárlogisztikai folyamatok kidolgozásában való részvétel
  • Folyamati fejlesztések és új folyamatok dokumentálása, annak nyomon követése a BPM eszközben
  • Folyamatok standardizálásában aktív részvétel
  • Együttműködés a társosztályokkal hatékonyságnövelő és veszteségcsökkentő projektekben
  • A területi folyamati fejlesztési projektekben, azok koordinálásában részvétel

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Felsőfokú, preferáltan műszaki területen szerzett végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat hasonló munkaköri pozícióban
  • Folyamatfejlesztésben és folyamatok modellezésében szerzett tapasztalat
  • Lean tanúsítvány, Lean eszközök ismerete, tapasztalat Lean eszköztár bevezetésében, használatában
  • Projektmenedzsment és változásmenedzsment terén szerzett tapasztalat
  • MS Office alkalmazások magasszintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Ami előnyt jelenthet:

  • Lean szakmérnöki végzettség
  • Logisztikai tenderek összeállításában tapasztalat

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil cégcsoporti háttér
  • home office lehetőség
  • Védőháló egészségbiztosítás
  • telefonos jogi, pénzügyi és lelki tanácsadás családtagok részére is
  • munkába járás támogatás
  • cafeteria juttatás
  • teljesítmény alapú éves bónusz
  • dolgozói kedvezmény programok
  • modern irodai környezet
  • laptop, mobiltelefon
  • házon belüli tréningek
  • dolgozói lojalitás program

Munkavégzés helye:

  • Budapest vagy Debrecen