A pozíciót betöltötték.

Milyen feladatok várnak rád?

  • közösségi média felületek kezelése, tartalomgyártás
  • kreatív videós anyagok gyártása,videó vágás
  • rendezvényszervezési feladatok
  • szövegírási feladatok
  • rendszeres statisztikák és riportok készítése, adminisztráció

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • kommunikációs és médiatudomány szakon/szakirányon (vagy egyéb releváns szakon) végeztél a közelmúltban vagy ott fogsz végezni hamarosan
  • proaktív, talpraesett személyiség vagy
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel bírsz
  • imádsz szervezni
  • otthonosan mozogsz a social mediában

Azt kérded, miért remek lehetőség ez neked?

  • garantáltan nem fogsz órákat állni a fénymásolónál
  • kávét csak akkor főzöl, ha te szeretnél inni
  • megismerheted egy nagy múltú logisztikai cég működését
  • ha még írod a diplomamunkádat, biztosítunk hozzá konzulenst
  • részesülsz önképzési hozzájárulásban (konferenciák, tanfolyamok)
  • több oldalról támogatunk: lesz buddy-d, program mentorod és szakmai vezetőd is
  • ha az 1 év alatt hozzánk nősz, és mi is hozzád, akkor folytasd a karriered nálunk egy új pozícióban
  • a jelentkezés előtt már betekinthetsz az egy éves szakmai programodba
  • negyedévente, kötetlen formában találkozhatsz a cég egyik kulcs emberével
  • fogjuk a kezed, de nem szorítjuk, bízunk benned, és nem hagyunk magadra a mélyvízben
  • közös projekt a többi gyakornokkal

Mit ígérünk?

  • pályakezdőként bevezetünk a munka világába
  • a program keretén belül rengeteg tudásra és tapasztalatra teszel majd szert, amit a legtöbb pályakezdő nem mondhat el magáról
  • egy olyan közösséget, ahol sokat nevetünk együtt, sok kávét iszunk majd, és a csapatépítőkön talán mást is 🙂

  • most fogsz végezni, vagy frissen végeztél releváns intézményben
  • tudsz vállalni legalább heti 20, vagy akár 40 órát
  • mersz kérdezni, nyitott vagy a tanulásra

Munkavégzés helye:

Budapest, Népliget center

Hibrid munkavégzésben

Ha egy logisztikai nagyvállalatnál indítanád el karriered, készen állsz egy év alatt gyakorlati tudást szerezni, és nyitott vagy rá, hogy utána hosszabb távra is maradj, akkor jelentkezz!