Partnerünk az egyik leginnovatívabb és technológiailag legfejlettebb szereplője a logisztikai iparág e-kereskedelem ágazatának. Augsburg (Németország) melletti nagyraktárába keres erősítést kommissiózó, áruösszeállító pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Megrendelt áru pontos és tételes összekészítése megadott lista alapján kézi szkennerrel
  • Termékek sértetlenségének folyamatos ellenőrzése
  • Raktári rend folyamatos fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vezetőállásos targoncavezetői engedély
  • 2 műszakos rend vállalása
  • Vasárnapi munkavégzés vállalása műszakbeosztás szerint
  • Pontos, precíz és rugalmas munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vezetőállásos targoncavezetésben szerzett tapasztalat
  • Komissiózási/raktározási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Német jog szerinti munkaszerződés
  • 14-15 Euro órabér (2500 – 2600 Euro)
  • Teljesítmény bónusz
  • Stabil vállalati háttér
  • Biztos jövedelem
  • Bejárási- és szállás támogatás
  • Térítésmentes (német) nyelvtanulási lehetőség

A munkavégzés helye:

Augsburg, Németország

A „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva küldje le fényképes önéletrajzát.