MUNKAKÖRI LEÍRÁS:

Csapatunk erősítésére keresünk komissiózó / raktári asszisztens / termelési munkatársat (m/f/d) teljes munkaidőben Dortmund környéki telephelyre. Az újoncokat is szeretettel várjuk!

Amit tőlünk várhatsz:

 – fix munkaidő telephelyünkön

 – érdekes és változatos munkát

 – vonzó órabér 13-15-EUR / óra bruttó

 – fizetésemelés mindössze 3 hónap után

 – jutalmak

 – állandó munkaviszony

 – munkaruha

 – egy nagyszerű és motivált csapat

 – barátságos csapat

 – továbbképzési ajánlatok

 – motiváló munkakörülmények egy gazdaságilag egészséges és sikeres vállalatnál

 – teljes, bejelentett Német határozatlan idejű munkaviszony

 –  segítség a kinti ügyintézésben, lakhatásban, regisztrációkban, már a felvételi procedúra során is.

Az Ön funkciója és felelősségi köre:

 –  komissiózás

 –  Áru berakodása

Mit várunk tőled:

 – Német nyelvtudás (alapvető kommunikációs ismeretek)

 – Raktári tapasztalat kívánatos, de nem feltétel

 – Élvezze a fizikai munkát

 – Pontosság

 – Megbízhatóság

 – Motiváció a csapatmunkára

 – Nem uniós állampolgárok számára: érvényes munkavállalási és tartózkodási engedély

 – Műszakos munkavállalási hajlandóság: két műszakos rend

Ha felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését a “jelentkezem az állásra ” gombra kattintva!