A Trans-Sped Kft. KÉZI ANYAGMOZGATÓ munkatársakat keres nagytarcsai raktárába.

FŐ FELADATOK:

– a raktárba érkező anyagok szakszerű átvétele, betárolása

– a raktárból kiszállításra kerülő anyagok összekészítése és kiadása

– raktári termékek kézzel történő mozgatása és csomagolása

 ELVÁRÁSOK:

– megbízható, precíz munkavégzés

– raktárban, illetve kézi anyagmozgatásban szerzett tapasztalat

– rugalmasság, terhelhetőség

ELŐNYT JELENT:

– felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

– azonnali kezdés

AMIT MI KÍNÁLUNK:

– „Szerethető munkahely díj”-at nyert cégnél, hosszútávú munkalehetőség

– Alapbér, amelyen felül már próbaidő alatt járó, teljesítményalapú mozgóbér

– már próbaidő alatt járó cafeteria, válaszható elemekkel

– bejárás támogatás

– modern munkakörülmények, új raktári környezet

– dinamikus, most épülő csapat tagja lehetsz

– további juttatások (egészségbiztosítás, munkahelyi baleset biztosítás, céges programok, fejlődési lehetőség)

MUNKAREND: egy vagy két műszakos munkarend (8 órás)

MUNKASZERZŐDÉS: határozatlan idejű munkaszerződés

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Nagytarcsa