A Trans-Sped Kft. KÉZI ANYAGMOZGATÓ munkatársat keres, tatabányai munkavégzéssel.

Feladatok:

  • fém kalodák csomagolóanyag maradéktól való megtisztítása
  • azonosító címkék eltávolítása
  • hulladék szelektív gyűjtése/betárolása
  • munkaterület tisztán tartása
  • kalodák tisztítás utáni ellenőrzése munkautasítás alapján
  • ellenőrzés utáni riportolás az adminisztrátor felé

Elvárások:

  • megbízható, precíz munkavégzés
  • raktárban, illetve kézi anyagmozgatásban szerzett tapasztalat
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • alapbéren felül teljesítményalapú mozgóbér
  • mindig időben érkező fizetés
  • cafetéria, választható elemekkel
  • szakmai továbbképzés biztosítása
  • Védőháló biztosítás (diagnosztikai vizsgálatok, egynapos sebészeti eljárásokra)
  • telefonon elérhető jogi, pénzügyi és lelki tanácsadás, családtagok részére is
  • munkába járás támogatása
  • dolgozói kedvezmények
  • dolgozói lojalitás program

Munkarend:

  • két műszakos munkarend (6:00-14:30, 14:00-22:30)

Munkavégzés helye:

  • Tatabánya, Búzavirág utca