Feladatok:

  • Létesítményi épületek karbantartás és javítási munkák elvégzése
  • Kiszerelő sor és silópark rendszerek működésének ellenőrzése, gépészeti szerelése
  • Karbantartási terv maradéktalan végrehajtása. a meghibásodások gyors elhárítása, figyelembe véve az ide vonatkozó szabályzásokat, vezetői utasításokat
  • Feladata a tevékenységi területén lévő berendezések, gépsorok mechanikai rendelkezésre állásának folyamatos szinten tartása, javítása
  • Szakmai támogatást nyújt a karbantartási tervek és felújítási igények összeállításánál.
  • Kérésre szakterületi szintű adatszolgáltatásokat, hiba elemzéseket készít, műszaki és egyéb információkat szolgáltat vezetőjének
  • A tevékenységhez tartozó dokumentálások szakszerű elvégzése szintén feladat
  • Betartja ill. betartatja a munkakörére vonatkozó, mindenkori érvényben lévőszabályzatokat, munkautasításokat, szerelési, munkabiztonsági utasításokat

Elvárások:

  • Szakirányú végzetség (géplakatos, csőszerelő, hegesztő)
  • 4-5 év szakmai gyakorlat
  • Önálló és precíz munkavégzés, önálló probléma megoldás
  • MS Office alapszintű ismeret
  • Targonca vezetői jogosítvány
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • gyártóművi karbantartó tapasztalat
  • csapágy szerelési ismeretek
  • könnyűgép/emelőgép kezelői jogosultságok

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • alapbéren felül teljesítményalapú mozgóbér
  • cafetéria, válaszható elemekkel

Munkarend:

  • kétműszakos munkarend

Munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros

Állás áttekintése