A Waberer’s keresi Karbantartó munkatársát!

Pozíció jellemzése:

– Általános karbantartói feladatok ellátása,

– Villany szerelési feladatok ellátása,

– Általános szerelési munkák elvégzése,

– Hiba elhárítási feladatok ellátása.

Előnyt jelenthet:

– Víz-, gáz-, fűtés villany szerelő, technikusi vagy hasonló területen szerzett végzettség,

– Targonca vezetői engedély

– B kategóriás jogosítvány

AMIT TUDNOD KELL:

– Villanyszerelésben szerzett több éves tapasztalat,

– Jó műszaki affinitás, problémamegoldó képesség

– Karbantartási tapasztalat,

AMIT NYÚJTUNK:

– Stabil munkahely,

– Szakmai fejlődési lehetőség,

– 1 műszakos munkarend,

Munkavégzés helye: a Waberer’s International Nagykőrösi úti és Közdűlő úti telephelye.