A BHS Trans Kft., mint Magyarország meghatározó Logisztikai Társasága extrém piaci környezetben is folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját Dunakeszi irodájába az alábbi pozícióra:

Junior Beszerző

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • Versenyképességünk nem pénz kérdése, így minden esetben piacvezető jövedelmet biztosítunk
  • Rakétán ülünk, így a fejlődés Nálunk megállíthatatlan
  • Stabilitás a változás időszakában a legértékesebb, mi ezt kínáljuk Neked
  • Minden a rendelkezésedre áll, hogy a munkádat a legmagasabb minőségben végezhesd
  • Változatos feladataidat minden nap hideg üdítők és kávékülönlegességek színesítik
  • Karrieredet is pályára állítjuk, mivel állandó fejlődési lehetőséget biztosítunk

 Feladataid lesznek:

  • Árajánlatok bekérése és kezelése, árak nyomon követése, beszerzési költségek folyamatos optimalizálása
  • Beszerzési megrendelések ügyintézése vállalatirányítási rendszerben, a megrendelések nyomon követése a beszállítóktól a raktárig
  • A beszállításokhoz kapcsolódó számlák ellenőrzése, jóváhagyása
  • Beszerzési árak kialakításában és kezelésében való aktív részvétel
  • Készletezéssel kapcsolatos feladatokban való közreműködés
  • Alternatív források felkutatása
  • Beszerzési riportok készítése
  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Ártárgyalások önálló lebonyolítása
  • A verseny- és piaci helyzetek figyelemmel követése illetve értékelése, piaci elemzések készítése
  • Új beszállítók felkutatása, értékelése

Az állás betöltéséhez szükséges:

  • Legalább 2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, pontosság, precízség
  • Irodai számítástechnikai programok (Word, Excel, Outlook) magas szintű ismerete
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete

Munkavégzés helye: Dunakeszi

A fényképes önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció megjelölésével, és bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a „Jelentkezés állásra” gombra kattintva