A WSZL GPS elemző munkatársát keresi csapatába.

Főbb feladatok, munkák:

– Jármű nyomkövetések elemzése (megállások, üzemanyag szint változások, indokolatlan raktér ajtó nyitások)

– Hűtött járművek fuvar feladat közbeni hőmérsékletének ellenőrzése

– Elemzések kiértékelése, jegyzőkönyvezése, vezetőség tájékoztatása

– GPS rendszerben az engedélyezett helyek rögzítése, nem használt helyek engedélyeinek eltávolítása

– GPS rendszerben a cég specifikus változások lekezelése

– Beléptető kártya szükség szerinti kiadása, visszavétele, rendszerben történő dokumentálása

– A biztonsági osztály által történt raktár ellenőrzések dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

– középfokú végzettség

– MC office felhasználó szintű ismeret

– jó elemző, szervező és tervezőképesség

– hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet

Amit kínálunk:

– piacnak megfelelő bérezés

– rendezett, stabil munkáltatói háttér

– munkavállalói kedvezménycsomag

– dolgozói ajánló program

– iskolakezdési támogatás

– babacsomag

– törzsgárda

Szükséges nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Európa utca 6.