Feladatok:

  • kiszerelő gépsorok zavartalan működtetése
  • a technológiai paraméterek folyamatos ellenőrzése, korrigálása a zavartalan üzemállapot fenntartása érdekében
  • kiszerelési dokumentáció vezetése
  • kiszerelés előkészítése kapcsán adódó gépi és kézi anyagmozgatás

Elvárások:

  • középfokú végzettség (műszaki)
  • számítógépes ismeretek
  • műszak vállalása
  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • önálló, megbízható, precíz munkavégzés

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • MOL területén  helyismeret
  • építő- és anyagmozgató gép kezelője (targoncavezető) OKJ bizonyítvány
  • NKH hatósági jogosítvány mindhárom gépcsoportra
  • targoncával végzett anyagmozgatásban való jártasság

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • mindig időben érkező fizetés
  • szakmai továbbképzések biztosítása
  • kiemelt bérezés, juttatások
  • munkába járási támogatás
  • cafetéria, válaszható elemekkel
  • jogi, pénzügyi és lelki tanácsadás családtagok részére is

Munkarend:

  • folyamatos műszakrend (12 órás)

Munkavégzés helye:

  • Százhalombatta