A Waberer’s gépjárművezető oktató munkatársat keres csapatába.

Pozíció jellemzése:

– C és CE kategóriában közúti járművezető képzés és a szaktanfolyami gépjárművezető képzéshez kapcsolódó tantárgyak oktatása a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően

– A járművezető képzés, gyakorlati vizsgáztatás és a szaktanfolyami vizsgáztatás során ellátni a szakoktatói feladatokat

– Oktatáshoz, vizsgáztatáshoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

– Külföldi belépő gépjárművezetők gyakorlati (vezetéstechnika) tesztelése

– Belső képzéseken elméleti és gyakorlati oktatás biztosítása belépő gépjárművezetőknek

Előnyt jelenthet:

– Gépjárművezető oktatásban szerzett tapasztalat;

– Idegen nyelv ismeret (angol, szerb, orosz, ukrán, román);

– Nyerges vagy pótkocsis szerelvényen szerzett nemzetközi vagy belföldi árufuvarozói tapasztalat;

– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

AMIT TUDNOD KELL:

– Járművezető szakoktatói végzettség;

– Pontos, precíz, igényes munkavégzés;

– Jó kommunikációs készség;

– Jó problémafelismerő és megoldó képesség

AMIT NYÚJTUNK:

– Teljes munkaidős bejelentett munkaviszony

– Stabil munkahely

– Versenyképes jövedelem

– Szakmai fejlődési lehetőség

– Magas színvonalú szakmai környezet