A BHS Trans Kft., mint Magyarország meghatározó Logisztikai Társasága extrém piaci környezetben is folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját

GÉPJÁRMŰVEZETŐ B kategóriás pozícióra Budapestre (VIII.-IX. kerület).

Amit kínálunk:

– Stabil, megbízható vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség, határozatlan időtartamú munkaszerződés

– Kimagasló fizetés, pontos, korrekt elszámolás

– Modern, folyamatosan szervízelt, kiváló állapotú járműpark

– Barátságos csapat

Főbb feladatok:

– Kisméretű áru szállítása

– Túraterv szerinti munkavégzés

– Gépkocsival kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

– B kategóriás jogosítvány

– Megbízható, önálló, precíz személyiség

– Erkölcsi bizonyítvány

– Több éves gépjárművezetői gyakorlat 3,5

– Gépjárműveinkben a dohányzás nem megengedett

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– PDA használatban szerzett tapasztalat

– Csomagszállításban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest (Budapest VIII.-IX. kerület)

Várjuk jelentkezésedet!

Az alábbi telefonszámon: +36204263422 vagy a “jelentkezem állásra” gombra kattintva!