A BHS Trans Kft., mint Magyarország meghatározó Logisztikai Társasága extrém piaci környezetben is folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját

GÉPJÁRMŰVEZETŐ B kategóriás pozícióra Budapestre (VIII.-IX. kerület).

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség, határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Kimagasló fizetés, pontos, korrekt elszámolás
  • Modern, folyamatosan szervízelt, kiváló állapotú járműpark
  • Barátságos csapat

Főbb feladatok:

  • Kisméretű áru szállítása
  • Túraterv szerinti munkavégzés
  • Gépkocsival kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízható, önálló, precíz személyiség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Több éves gépjárművezetői gyakorlat 3,5
  • Gépjárműveinkben a dohányzás nem megengedett

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PDA használatban szerzett tapasztalat
  • Csomagszállításban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest (Budapest VIII.-IX. kerület)

Várjuk jelentkezésedet!

Az alábbi telefonszámon: +36204263422 vagy a “jelentkezem állásra” gombra kattintva!