A Trans-Sped Kft. bővítés keretében GÉPI ANYAGMOZGATÓ kollégákat keres NAGYTARCSÁRA ÉS KÖRÖSLADÁNYRA .

FŐ FELADATOK:

– a raktárba érkező anyagok szakszerű átvétele, betárolása

– a raktárból kiszállításra kerülő anyagok összekészítése és kiadása

– raktári termékek kézzel és géppel történő mozgatása

ELVÁRÁSOK:

– targoncavezetői engedély (OKJ bizonyítvány – tolóoszlopos/oldalvillás)

– NKH hatósági jogosítvány

– raktárban, illetve gépi anyagmozgatásban szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat

– megbízható, precíz munkavégzés

– rugalmasság, terhelhetőség

AMIT MI KÍNÁLUNK:

– jó hangulatú, dinamikusan fejlődő csapat

– határozatlan idejű munkaszerződés

– cafeteria választható elemekkel már az első hónaptól

– teljesítmény alapján bónusz

– bejárás támogatása

MUNKASZERZŐDÉS: határozatlan idejű munkaszerződés

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Nagytarcsa