Waberer’s keresi Fuvarszervező/Üzletkötő munkatársát német nyelvtudással.

Pozíció jellemzése:

– Nemzetközi közúti rögzítése;

– Ügyfélkör kiépítése, forgalom növelése, új megbízók akvirálása;

– Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, alvállalkozókkal;

– Árajánlatok összeállítása, letárgyalása;

– Kalkulációk készítése;

– Reklamációk kezelése;

– Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása.

Előnyt jelenthet:

– Fuvarozási és/vagy szállítmányozási területen szerzett tapasztalat

– Értékesítési tapasztalat

– Angol nyelv ismerete (szóban és írásban)

Szükséges kompetenciák:

– Határozottság

– Jó problémamegoldó- és szervező készség

– Jó kommunikációs készség

– Logikus gondolkodás

– Ambiciózus és proaktív személyiség

– Terhelhetőség

– Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

AMIT TUDNOD KELL:

Biztos, kommunikációképes német nyelvtudás

– Minimum középfokú végzettség

– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

AMIT NYÚJTUNK:

– Érdekes, motiváló feladatok

– Nagyvállalati környezet, méretben és struktúrában kiemelkedően nagy szervezeti tapasztalat megszerzésének lehetősége

– Feladat- és megoldás-orientált környezet

– Gyors döntési utak, közvetlen, dinamikus kommunikáció

– Versenyképes alapbér és bónusz

– Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség