KÜHNE-NAGEL keresi csapatába Fuvarszervező (Légi szállítmányozási üzletág) munkatársát!

Dolgoztál már közúti szállítmányozásban, de érdekelne a légi szállítmányozás is? Olvass tovább a részletekért!

A POZÍCIÓ LEÍRÁSA:

A világelső légi szállítmányozási csapatunkba keresünk új munkatársat. Ebben a pozícióban a feladatod légi szállítmányok előfutásának és utófutásának megszervezése belföldön és külföldön is.

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI:

 – Az előfutás és az utófutás megszervezése export és import szállítmányok számára

 – A szállítmányok nyomon követése, az esetlegesen felmerülő problémák proaktív megoldása

 – Az alvállalkozókkal, fuvarozókkal, handling agentekkel és raktárakkal való kapcsolattartás

 – A Customer Care csapaton keresztül érkező ügyféligények kiszolgálása

 – Az alvállalkozók teljesítményének operatív monitorozása, problémák esetén eszkalálása

 – Kiváló szolgáltatás biztosítása a magas szintű piaci, szabályozási és árazási ismeretek által

 – A szállítások gondos, pontos, precíz szervezése, adminisztrációja vállaltunk folyamatai és szabályzata szerint

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES:

 – A releváns szakmai tapasztalat (fuvarszervezés, közúti vagy légi szállítmányozás) komoly előnyt jelent

 – Folyékony magyar és angol nyelvtudás

 – Jó problémamegoldó, szervezési és kommunikációs képesség

 – Képes megfelelően priorizálni, a határidők betartásával dolgozni

MIÉRT ÉRDEMES MINKET VÁLASZTANI?

A Kühne+Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai szolgáltató, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre és és különböző egészségmegőrző, életmód-támogató programokat kínál munkavállalóinknak.

VÁLLALATUNKRÓL

A világ 100 országában, 1300 telephelyen, több mint 78000 munkatárssal a Kühne+Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 25 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 5 telephelyen, több mint 2000 fővel.

A Kühne+Nagel munkáltatóként is fontosnak találja a sokszínűséget, és elkötelezettek vagyunk a fogyatékkal élők esélyegyenlősége iránt. Hiszünk abban, hogy Ön is hozzájárulhat vállalatunk sikereihez, és várjuk szeretettel a pályázatát.

Várjuk jelentkezését a “jelentkezem az állásra” gombra kattintva!