Az LDI GROUP.HU Kft. 2004 óta van jelen a szállítmányozási piacon, mely belföldi és nemzetközi viszonylatokon nyújt széleskörű szolgáltatásokat meglévő, illetve leendő ügyfelei számára. Bővülő csapatunkba keressük

Fuvarszervező munkatársunkat!

Főbb feladatok, munkák:

  • belföldi fuvarszervezés, esetenként besegítés a nemzetközis kollégáknak
  • meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • árajánlatok összeállítása és nyomon követése
  • szállítmányozási tenderek elkészítése
  • riportok, visszajelzések
  • statisztikák készítése
  • vállalati rendszer használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább két éves fuvarszervezői tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office, Word,

Amit kínálunk:

  • azonnal céges munkaviszony
  • munkavégzéshez szükséges eszközök (korlátlan mobilhasználat, irodai számítógép)
  • kellemes munkahelyi légkör
  • munkavégzés Szigetszentmiklóson H-P napi 8 órában
  • munkabér megállapodás szerint

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • ügyfélközpontúság
  • pozitív, energikus személyiség
  • önálló és precíz munkavégzés

Várjuk jelentkezésed önéletrajzzal a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva.