A Waberer’s keresi Fuvarszervező munkatársát csapatába.

Pozíció jellemzése:

 – Nemzetközi közúti fuvarok szervezése és lebonyolítása;

 – Kommunikációs csatornák használata belső folyamatok esetén;

 – Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel;

 – A kapacitások optimális kihasználása, az üres futások és várakozási idők minimalizálása;

 – Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, adminisztrálása;

 – Belső szabályzatok, utasítások maradéktalan betartása.

Előnyt jelenthet:

 – Kommunikációképes Német/Olasz/Spanyol nyelvtudás;

 – Logisztikai és vagy/ kereskedelmi végzettség;

 – Fuvarozási és/vagy szállítmányozási területen szerzett tapasztalat.

AMIT TUDNOD KELL:

 – Biztos, kommunikációképes angol nyelvtudás;

 – Minimum középfokú végzettség;

 – Szervezési és tervezési feladatokban szerzett tapasztalat;

 – Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

AMIT NYÚJTUNK:

 – Stabil munkahely, nagyvállalati környezet;

 – Magas szintű technikai és műszaki háttér;

 – Szakmai fejlődési lehetőség;

 – Fitnesz terem a telephelyen belül;

 – Dolgozói kedvezmények;

 – Jó munkakörülmények;

 – Dolgozói parkoló;

 – Jó csapat, befogadó légkör;

 – Tapasztalt kollégák támogatása.