A WABERER’S keresi FUVARSZERVEZŐ munkatársát csapatába!

Pozíció jellemzése:

– Kapcsolattartás a kiemelt partnerkörrel

– Nemzetközi közúti fuvarok szervezése, rögzítése, nyomonkövetése, a partneri igényeket figyelembe véve

– Megrendelések kezelése és a fuvarfeladat megvalósításához szükséges információk továbbítása az illetékes felé

– Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása

– Kalkulációk készítése

– Reklamációk kezelése

Előnyt jelenthet:

– Fuvarozási és/vagy szállítmányozási területen szerzett tapasztalat

– További idegen nyelv ismerete (német/olasz/francia/spanyol)

AMIT TUDNOD KELL:

– Biztos, kommunikációképes angol nyelvtudás

– Minimum középfokú végzettség

– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

AMIT NYÚJTUNK:

– Érdekes, motiváló feladatok

– Nagyvállalati környezet, méretben és struktúrában kiemelkedően nagy szervezeti tapasztalat megszerzésének lehetősége

– Feladat- és megoldás-orientált környezet

– Gyors döntési utak, közvetlen, dinamikus kommunikáció

– Versenyképes alapbér és bónusz

– Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség