A Waberer’s flottaoperátor munkatársát keresi csapatába OROSZ/UKRÁN NYELVTUDÁSSAL!

Pozíció jellemzése:

– Gépjárművezetők irányítása, napi szintű ellenőrzése, problémák kezelése;

– A fuvarfeladat kiadása, végrehajtásának folyamatos figyelemmel kísérése, ellenőrzése és adminisztrációja;

– A fuvarfeladat teljesítése közben felmerülő eltérések kezelése, a problémák megoldása;

– A fuvarfeladatok szervezése és lebonyolítása során napi szintű kommunikáció írásban és szóban az érintett társosztályokkal.

Előnyt jelenthet:

– Fuvarozás és szállítmányozás területén szerzett tapasztalat

– Flottaoperátorként/diszpécserként/logisztikai koordinátorként szerzett tapasztalat

– Logisztikai végzettség

– Angol nyelvtudás

AMIT TUDNOD KELL:

– Biztos, kommunikációképes magyar és ukrán/orosz nyelvtudás

– Minimum középfokú végzettség

– Szervezési és tervezési feladatokban szerzett tapasztalat

– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

– Kimagasló stressztűrő-képesség;

– Kiváló szervező készség;

– Jó kommunikációs készség, határozott fellépés;

– Önálló, precíz munkavégzésre való képesség;

– Csapatszellem;

– Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség.

AMIT NYÚJTUNK:

– Stabil munkahely

– Magas szintű technikai és műszaki háttér

– Szakmai fejlődési lehetőség

– Fitnesz terem a telephelyen belül;

– Dolgozói kedvezmények;

– Jó munkakörülmények;

– Dolgozói parkoló;

– Jó csapat, befogadó légkör;

– Tapasztalt kollégák támogatása.

A meghirdetett pozícióra pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Várjuk jelentkezését a “jelentkezem az állásra” gombra kattintva!