ÉRTÉKESÍTŐ KÖZÚTI FUVAROZÁS, SZÁLLÍTMÁNYOZÁS ÉS LOGISZTIKA TERÜLETEN

Tapasztalt hunter sales-est keresünk a közúti szállítmányozási és logisztikai csapatunkba!

Ha van tapasztalatod az értékesítés területén, már ismered a logisztika, szállítmányozás világát, de gyorsabb fejlődésre, felelős munkakörre vágysz, és szívesen csatlakoznál egy lendületes és akadályokat nem ismerő csapathoz, itt a helyed!

Miért érdemes minket választani?

A LOCARGO Kft. stabil, 30+ éve fejlődő logisztikai szolgáltató, ahol kellemes munkahelyi légkörben versenyképes jövedelemért érhetsz el szakmai sikereket Összetartó csapatban, családias hangulatban érdekes, sokszínű feladatokkal, változatos munkakörrel várunk.

A pozíció leírása

Ebben a pozícióban Te felelsz majd a teljes értékesítési folyamatért, mely magában foglalja az új üzletek felkutatását, megszerzését, valamint meglévő ügyfeleink megtartását és kapcsolataink fejlesztését.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel, ügyfélmegtartás
  • Új potenciális ügyfelek felkutatása, kapcsolatfelvétel, hideghívások kezdeményezése
  • Prezentációk elkészítése, ügyféllátogatások megszervezése, lebonyolítása
  • Árajánlatok kiadása
  • Tárgyalások előkészítése és lebonyolítása, ügyfélszerződések koordinációja
  • Piaci tendenciák folyamatos figyelemmel követése

Mit várunk Tőled?

  • Legalább 3 éves – B2B szolgáltatás- értékesítésében szerzett szakmai tapasztalatot
  • Logisztika és szállítmányozás területének ismerete, e területen szerzett értékesítési tapasztalat előnyt jelent
  • Agilis hozzáállást, megoldásközpontú gondolkodást, ügyfélorientált látásmódot
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudást
  • Kiváló kommunikációs, meggyőző és tárgyalási készséget
  • Ügyfélközpontúságot; kiemelkedő kapcsolatteremtő készséget
  • Önálló, proaktív, lendületes személyiséget
  • B kategóriás jogosítványt

Vállalatunkról:

Cégünk a régióban erős piaci pozíciót foglal el a kontraktlogisztikai kiszolgálásban, közúti szállítmányozásban. Három telephelyen, több mint 100 fővel működünk. Munkáltatóként a megbízhatóság és kiszámíthatóság mellett fontosnak tartjuk a hagyományos értékek megőrzését, egymás tiszteletét, a teljesítmény elismerését. Családbarát munkahelyként kiemelt szerepe van mindennapjainkban a társadalmi felelősségvállalásnak, támogatjuk a kultúrát és a sportot, az egészséges életmódot, a munka-magánélet egyensúlyát.

Társaságunknak a minőségi szolgáltatás mellett fontos a megfelelő munka-és egészségvédelem, a hatékony energiafelhasználás és a környezettudatos munkavégzés. Munkatársaink elégedettségét legjobban az jelzi, hogy jó szívvel javasolnak minket állást kereső barátaiknak, ismerőseiknek.

A cég eredményei az elmúlt évekből:

  • Veszprém megye év vállalkozása díj, közép – nagyvállalati kategóriában 2022
  • CsaládBarát Munkahely Díj – 2022
  • Dun & Bradstreet Hungary – AAA minősítés – …2019-2020-2021-2022
  • Több munkatárs Logisztikai 9M díj

Hiszünk abban, hogy Te is hozzájárulhatsz vállalatunk sikereihez, és szívesen fogadjuk pályázatodat!

A cég központja Veszprémben van, a keresésünk országos, hiszen a partnerünknek  megfelel heti egy-két irodai nap a kapcsolattartás miatt!

Várjuk jelentkezésedet fizetési igénnyel megjelölt önéletrajzoddal és motivációs leveleddel a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva!