Értékesítési vezető
Logisztika / Szállítmányozás

Feladatok:

  • értékesítési folyamat teljes körű koordinálása
  • ajánlatok készítése, utókövetés
  • megrendelések lebonyolítása
  • szerződések elkészítésében részvétel
  • kivitelezések és beüzemelések leszervezése, ellenőrzése
  • elszámolások lebonyolításának kontrollja
  • dokumentáció kezelés
  • CRM használat (ajánlatok utókövetése, státuszok aktualizálása)
  • partneri együttműködések fenntartása, új partnerek keresése
  • akvizíció, új piaci lehetőségek keresése

Elvárás:

  • Szállítmányozói tapasztalat nemzetközi,
  • Logisztikai végzettség, illetve beállítottság
  • Proaktivitás, erős értékesítési orientáltság
  • Struktúrált munkavégzés
  • Teherbírás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Német nyelv ismerete
  • Juttatások
  • Főállású, határozatlan munkaviszony
  • Alapbér és siker arányos jutalék
  • Céges telefon, laptop

Várjuk jelentkezését a jelentkezem az állásra gombra kattintva!