Dunaharaszti telephelyünkre nemzetközi fuvarszervező kollégát keresünk.

Főbb feladatok:

  • meglévő Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • CRM rendszer vezetése
  • árajánlatok, szerződések kidolgozása
  • fuvarfeladatok koordinálása

Elvárások:

  • kitűnő kommunikációs készség
  • határozott fellépés
  • jó probléma megoldó képesség
  • terhelhetőség
  • kereskedői véna
  • angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • számítógép felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány (telephely tömegközlekedéssel nem megközelíthető)
  • min. 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség
  • családias hangulat
  • fiatal lendületes csapat
  • kitűnő munka körülmények
  • folyamatos továbbképzés

A fényképes önéletrajzokat motivációs levél kíséretében a [email protected] e-mailcímre várjuk.