Milyen feladatok várnak rád?

  • sofőrökkel és fuvarszervezőkkel való mindennapos kapcsolattartás
  • optimális útvonal megtervezése
  • fuvarfeladatok kiküldése és lebonyolítása
  • gépjárművezetők munka és pihenőidejének betartatása
  • problémák kezelése

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • van 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod
  • saját autók mozgatásában van tapasztalatod
  • legalább középfokú angol nyelvtudásod van írásban és szóban egyaránt

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • más idegen nyelv ismerete
  • fuvarszervezésben jártas vagy

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil vállalati háttér
  • védőháló Prémium Egészségpénztár
  • jogi, pénzügyi és lelki tanácsadás családtagok részére is

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Népliget center vagy Debrecen, Vámraktár utca 3.

Várjuk jelentkezését a “Jelentkezem az állásra” gombra kattintva.