A Waberer’s keresi Carrier Manager munkatársát!

Pozíció jellemzése:

  • Meglévő alvállalkozói körrel folyamatos kapcsolattartás, probléma kezelés, lehetőségek kutatása és az együttműködés elmélyítése;
  • Alvállalkozói igények feltérképezése, azokra terv készítése;
  • Alvállalkozókkal kapcsolatos KPI és más kimutatások készítése;
  • Új alvállalkozók felkutatása és beszervezése, sales aktivitás, hideg hívások;
  • Charteres alvállalkozók felkutatása, beszervezése és leszerződtetése;
  • Utazások, tárgyalások leszervezése belföldön és külföldön is (SK, CZ, PL, RO);
  • Reklámok és stratégia kidolgozása a fejlődés érdekében, szállítmányozási projektek készítése és üzletfejlesztés;
  • Szakmai fórumokon való részvétel.

Előnyt jelenthet:

  • SAP ismeret;
  • Másik idegen nyelv ismerete.

AMIT TUDNOD KELL:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • MS Office;
  • Kiváló kommunikációs és koordinációs készség;
  • Eredményszemlélet;
  • Dinamikus személyiség;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Fuvarozásban, szállítmányozásban szerzett tapasztalat;
  • Sales területen szerzett tapasztalat;
  • Utazási hajlandóság.

AMIT NYÚJTUNK:

  • Érdekes, motiváló feladatok;
  • Nagyvállalati környezet, méretben és struktúrában kiemelkedően nagy szervezeti tapasztalat megszerzésének lehetősége;
  • Feladat- és megoldás-orientált környezet;
  • Gyors döntési utak, közvetlen, dinamikus kommunikáció;
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség.

Várjuk jelentkezését a “jelentkezem az állásra” gombra kattintva.