Budapesti fuvarszervező cég Ügyvezető igazgatót keres.

Főbb feladatok:

  • kapcsolatok ápolása a meglévő partnerekkel
  • új szolgáltatások kidolgozása, bevezetése
  • kollégák feladatköreinek kiosztása, irányítása
  • pénzügyi és stratégiai tervek készítése, megvalósíthatóságának vizsgálata

Elvárások:

  • megbízhatóság, pontosság
  • gyakorlatias gondolkodás
  • kiváló szervező- problémamegoldó és koordinációs készség
  • céggazdálkodás tervezésében szerzett gyakorlat
  • logisztikai tapasztalat (Kelet-Európa)
  • Diploma vagy 10 év tapasztalat közúti logisztikában

Vezetői kompetenciák

  • Beszélt nyelvek: angol vagy német (írásban és szóban) – előnyt jelent : lengyel, ukrán, cseh, szlovák , kínai
  • Önálló munkavégzésre
  • Sikeresen tud véghezvinni belső külső projekteket
  • Nem ijed meg a kihívásoktól

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapjövedelem és negyedéves, illetve féléves juttatások teljesítmény alapján
  • Szolgálati lakás lehetősége
  • Egy ütőképes csapat irányítása csapatmunkában
  • Vásárlási opciót a cég tulajdonosi körébe (vezetői életút program keretén belül)
  • Folyamatos képzések
  • Családias légkör
  • Céges telefon, laptop, kocsi + MOL kártya

Jelentkezi fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a “jelentkezem az állásra” gombra kattintva lehet.