Partnerünk, egy több mint 30 éves szakmai múltra visszatekintő, a Közép-Kelet európai régióban saját kirendeltségeket működtető, Magyarországon 35 főt foglalkoztató, 8 milliárd forintot meghaladó árbevétellel rendelkező, magántulajdonban lévő, független hajózási ügynök keres dinamikusan fejlődő operációs csapatába

Tengeri szállítmányozó munkatársat, teljes munkaidőben, budapesti munkavégzéssel.

Szívesen fogadunk szakirányú végzettséggel rendelkező, de szakmai tapasztalattal nem bíró, a szállítmányozással és logisztikával foglalkozni vágyó, ambiciózus, talpraesett, angolul aktívan beszélő jelölteket is.

Amit kínálunk:

  • versenyképes, teljes munkaidős foglalkoztatás biztos hátterű vállalatnál, támogató kollégákkal, metróállomás közelében
  • vállalati bónuszrendszer, havi kifizetéssel
  • cafetéria és bejárási támogatás
  • ebéd támogatás

Főbb feladatok:

  • tengeri FCL és LCL szállítások szervezése, koordinálása, teljeskörű lebonyolítása,
  • kapcsolattartás szóban és írásban alvállalkozókkal és megbízókkal,
  • díjképzés, ajánlatadás, szállításokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása,
  • társosztályok munkájának hatékony támogatása.

Elvárások:

  • min. középfokú, szakirányú (logisztikai) végzettség
  • stabil angol nyelvtudás