Logisztikai Ügyintéző munkatársat keresünk csapatunkba.

Főbb feladatok, munkák

  • Sérült csomagok belső szabályzat szerinti kezelése (újracsomagolás/ megsemmisítésre előjegyzés)
  • A csomagok részletes adatainak pontos és naprakész rögzítése Excel táblázatokban
  • Csomagazonosítási hibák feltárása, megoldási javaslat kidolgozása
  • Szoros együttműködés a raktárvezetővel és a logisztikai csapattal

Álláshoz tartozó elvárások

  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Megbízható és precíz munkavégzés önállóan és csapatban is

Amit kínálunk

  • Bérezés: bruttó 500.000 Forint / hó
  • Cafeteria: évi nettó 412.500 Forint
  • Bejárási támogatás saját gépjármű esetén 30 Ft / km, vagy tömegközlekedési bérlet 100%-ban térítve
  • Sameday Egészség Program: Magán egészségügy biztosítás
  • Céges munkaeszközök (telefon, laptop, munkaruha) biztosítása

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Department: HUB

Internal Position Name: Data Entry Operator

Várjuk jelentkezésedet önéletrajzzal a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva.