Depó vezető munkatársat keresünk csapatunkba!

Feladatok

  • A raktári műveletek hatékony megszervezése (beérkező-kimenő áruk kezelése, leltározása)
  • A raktári dolgozók, futárok és egyéb munkatársak felügyelete és irányítása
  • A kamionok érkeztetésének és indításának megszervezése és koordinálása
  • A logisztikai folyamatok elemzése és optimalizálása a költséghatékonyság, a pontosság és a gyorsaság növelése érdekében
  • Pénzkezelési folyamatok felügyelete
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal Magyarországon és Romániában egyaránt

Elvárások

  • Minimum 4 év raktározásban szerzett tapasztalat (preferáltan kiscsomag szállítmányozásban)
  • Megbízható és precíz munkavégzés önállóan és csapatban is
  • Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag
  • Negyedéves bónusz
  • Sameday Egészségprogram: Magán egészségügyi biztosítás
  • Cafeteria: évi nettó 412.500 Forint
  • Céges munkaeszközök: gépjármű, telefon, laptop
  • Szakmai fejlődés biztosítása ingyenes angol és Excel kurzusokkal

Department: Last Mile

Internal Position Name: Agency Manager

Várjuk jelentkezésedet önéletrajzzal a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva.