Automatizálási projektvezető

Magyarország legnagyobb játék kis- és nagykereskedelmi áruházláncaként hiszünk abban, hogy céljaink eléréséhez elengedhetetlen a jól képzett szakmai csapatok összetartó munkája.
Ha Te is úgy érzed, hogy érdekelnek az innovatív megoldások, és akár több éves tapasztalatod is van projektvezetői területen, akkor csatlakozz hozzánk az alábbi munkakörbe, számítunk Rád!

Milyen feladatok várnak rád?

– Raktári automatizálás bevezetésében történő aktív részvétel

– Műszaki rajzok és adatok értelmezése, kezelése és velük való munka

– Automatizálási műszaki specifikációk elkészítése

– Automatizált csomagszortírozó üzem kivitelezési munkáinak felügyelete

– Technológiai szállítók tendereztetése és kiválasztása

– Automatikai szabványok, dokumentációk karbantartása

– Üzemeltetéssel kapcsolatos beszerzések lebonyolítása

– Kapcsolattartás beszállítókkal, partnerekkel

– Kapcsolattartás társosztályokkal (raktár, fejlesztés, műszaki osztály)

A mindennapi munkádhoz az alábbi ismertekre lesz szükséged:

– Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)- Excel, Word)

– Legalább középfokú végzettségre és műszaki területen szerzett tapasztalatra

– Analitikus, problémamegoldó szemléletmódra

– Precizitásra és a részletekre való fókusz készségre

– Terhelhetőségre

– Lojalitásra a csapat és a projektek iránt

– Jó kommunikációs készségre

– Angol középfokú nyelvismeretre

Előnyt jelentenek a jelentkezésed során:

– Felsőfokú műszaki, informatikai vagy automatizálási technikus végzettség

– LEAN folyamatok és problémamegoldó technikák ismerete

– Tapasztalat raktári automatizálási bevezetésében

– Üzemi beruházások műszaki kidolgozásában, pénzügyi és kivitelezési ütemezésében szerzett tapasztalat

Miért érdemes jelentkezni?

– Lehetőséged lesz részt venni és tapasztalatot szerezni egy piacvezető cég raktár automatizálásának bevezetésében

– Csapatban dolgozó, együttműködő, egymás munkáját támogató környezet vár

– Ideális körülmények, a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

– Változatos munkakör és szakmai fejlődési lehetőség

– Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatás

– Kedvezményes 20%-os dolgozói vásárlás

– Céges laptop és mobiltelefon