Veolia Energia Magyarország Zrt. Beszerzési munkatárs pozícióba keres munkatársat!

Csatlakozzon beszerzési csapatunkhoz, amennyiben szívesen végezne a cég működésével összefüggő beszerzési feladatokat, kiemelten keretszerződések kezelésének területével!

Mindennapi feladatai az alábbiak lesznek:

  • erőművi beruházásokhoz, karbantartásokhoz és üzemeltetéshez kapcsolódó beszerzései feladatok ellátása,
  • pályázatoknál beszállítók versenyeztetése, tenderek koordinálása, bonyolítása, a pályázati anyag összeállításától a szerződés megkötéséig, szerződéses tárgyalások bonyolítása, vezetése,
  • országos keretszerződésekre javaslattétel, pályázatok előkészítése,
  • új potenciális beszállítók felkutatása,
  • megtakarítási lehetőségek felkutatása, igények validálása, javaslattétel optimalizálásra/költség-racionalizálásra,
    partnerekkel történő aktív kapcsolattartás, tárgyalások bonyolítása,
  • adminisztratív feladatok ellátása,
  • riportok készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik (műszaki és/vagy gazdasági),
  • beszerzési területen minimum 3 éves tapasztalatot szerzett,
  • magabiztos az MS Excel és Word tudása van,
  • precíz, megbízható és önálló munkavégzés jellemzi munkáját,
  • nyitott az új feladatok és megoldások iránt,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • talpraesetten áll a kihívások elé,
  • megoldáscentrikus,
  • nagyfokú teherbírással rendelkezik,
  • minimum középfokú angol nyelvtudása van szóban és írásban egyaránt.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • multinacionális vállalatnál szerzett beszerzői munkatapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk:

  • modern irodai környezetet kertvárosias övezetben,
  • fiatalos, pörgős csapatot,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően),
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőséget,
  • női tornalehetőséget.

Munkavégzés helye:

Budaörsön található a bevásárlóközpontok közelében, mely buszos tömegközlekedéssel a Kelenföldi pályaudvarról 15 perc alatt megközelíthető.