A WSZL keresi csapatába Biztonsági munkatársát.

Változatos feladatköröd főbb tennivalói:

– a vagyonvédelmi szolgáltató szerződés szerinti ellenőrzése

– logisztikai területek működésének figyelemmel kísérése, támogatása

– szabálytalanságok és visszaélések felderítése és megelőzése

– gépjármű lekövetések teljesítése

– depók vagyonvédelmi szempontból történő átvizsgálása

– termékellenőrzések végrehajtása

Te vagy az ideális jelölt, ha néhány elvárásunknak megfelelsz, úgy mint:

– középfokú  szakirányú végzettség

– vagyonvédelmi területen szerzett legalább 3 év tapasztalat

– logisztikai területen szerezett tapasztalat előny

– precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés

– kiváló kommunikációs készség

– kiváló problémamegoldó-, és szervezési képesség

Amit biztosan garantálni tudunk Neked:

– versenyképes juttatási csomag

– stabil pénzügyi háttérrel rendelkező, piacvezető magyar nagyvállalat, ugyanakkor barátságos légkör

– változatos feladatok,szakmai fejlődés lehetősége

– fiatalos, dinamikus munkakörnyezet

– munkavállalói kedvezmények

Munkavégzés helye: Budapest