Nemzetközi és belföldi szállítmányozási területen 21 éve  működő, magyar tulajdonú cég, biatorbágyi telephelyére keres munkatársat fuvarszervezési adminisztrátor munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:
– Gépkocsivezetők elszámoltatása
– Szállítólevelek kezelése, válogatása
– Vállalatirányítási rendszerben a napi járatok zárása
– Fuvarszervezők napi operációjának segítése
– Ki nem szállított tételek ellenőrzése
– Alvállalkozóknak és megbízóknak napi jelentések küldése
– Kapcsolattartás megbízókkal
– Fuvarfeladatokhoz kapcsolódó adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:
– Középfokú végzettség (előny: logisztika)
– Aktív, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
– Eredmény és ügyfél orientált gondolkodásmód
– Csapatmunkára és önálló munkára egyaránt alkalmas személyiség
– Pozitív életszemlélet

Amit kínálunk:
– Alkalmazotti jogviszony hosszú távra
– Kiszámítható, stabil háttér
– Versenyképes bérezés
– Mobiltelefon, laptop
– Munkaidő 11-19 óra között
– Modern munkakörülmények
– Fejlődési lehetőség