Nemzetközi és belföldi szállítmányozási területen 21 éve  működő, magyar tulajdonú cég, biatorbágyi telephelyére keres munkatársat fuvarszervezési adminisztrátor munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépkocsivezetők elszámoltatása
  • Szállítólevelek kezelése, válogatása
  • Vállalatirányítási rendszerben a napi járatok zárása
  • Fuvarszervezők napi operációjának segítése
  • Ki nem szállított tételek ellenőrzése
  • Alvállalkozóknak és megbízóknak napi jelentések küldése
  • Kapcsolattartás megbízókkal
  • Fuvarfeladatokhoz kapcsolódó adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (előny: logisztika)
  • Aktív, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Eredmény és ügyfél orientált gondolkodásmód
  • Csapatmunkára és önálló munkára egyaránt alkalmas személyiség
  • Pozitív életszemlélet

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony hosszú távra
  • Kiszámítható, stabil háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Mobiltelefon, laptop
  • Munkaidő 11-19 óra között
  • Modern munkakörülmények
  • Fejlődési lehetőség