A piacon az egyik legmeghatározóbb, határokon átívelő e-kereskedelemre fókuszáló logisztikai vállalat

Adatelemző / monitoring munkatársat

keres növekvő csapatába, aki támogatja üzleti céljainkat és szakértelmével hozzájárul a szilárd működési háttér biztosításához, illetve aktívan hozzájárul cégünk nemzetközi üzleti fejlődéséhez.

Főbb feladatok:

  • Adatmodellezési és riport fejlesztési feladatok kialakítása és ellátása, adatbázisok felépítése, működtetése
  • Szállítmányozási adatok monitorozása, struktúrák elemzése
  • Pénzügyi és operációs folyamatok kialakításában való aktív részvétel, azok támogatása adatmenedzsment oldalról
  • Stratégiai döntések támogatásának elősegítése különböző adatbázisok elkészítésével, fejlesztésével

Keresett munkatárs profilja:

  • Adatelemzésben, vagy monitoring területen szerzett gyakorlat
  • Microsoft Excel haladó szintű ismerete
  • Stratégiai és kreatív gondolkodás
  • Jó problémamegoldó és proaktív hozzáállás
  • Eredményorientáltság, felelősségtudat
  • Társalgási / tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat SQL programozásban, fejlesztésben
  • Power BI tapasztalat
  • Rendelkezik adattárház technológiák, módszertanok ismeretével

Amit kínálunk:

  • Részmunkaidő (napi 4-6 óra)
  • Versenyképes jövedelem
  • Izgalmas munkaterület az egyik leggyorsabban fejlődő iparágban
  • Nemzetközi munkakörnyezet egy modern belvárosi irodaházban

Várjuk jelentkezésedet önéletrajzzal a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva.