Milyen feladatok várnak rád?

  • napi ügyfélkapcsolati és értékesítési feladatok elvégzése
  • a CRM rendszerben rögzített emlékeztető feladatok és hívások koordinálása
  • az árajánlatok kalkulációjához kapcsolódó nélkülözhetetlen információk gyűjtése az ügyféltől
  • szoros együttműködés az operatív területekkel a kimenő ajánlatok eredményességéről
  • tenderes, díjtáblás, raktározási megbízásokkal kapcsolatos koordináció és napi egyeztetés a TS operatív területeivel és az ügyféllel egyaránt
  • szolgáltatás-kiterjesztés a meglévő ügyfeleknél
  • értékesítési online és személyes tárgyalások megszervezése, azokon való részvétel
  • az ügyfeleihez kapcsolódó szerződések korrektúrázása, menedzselése
  • az értékesítési tevékenységet támogató előadás anyagok, prezentációk elkészítése, fejlesztése, szerkesztése
  • operatív megbeszélések koordinálása, tárgyalási riportok elkészítése és nyomonkövetése
  • adatgyűjtés versenytársakról (piaci infók, konkurencia, benchmarking)
  • részvétel az ügyfél elégedettségi folyamatokban

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • legalább 5 éves releváns logisztikai és értékesítési vagy ügyfélkapcsolati tapasztalatod van
  • egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezel
  • angol nyelvtudásod felsőfokú

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil cégcsoporti háttér
  • home office lehetőség
  • Védőháló egészségbiztosítás
  • telefonos jogi, pénzügyi és lelki tanácsadás családtagok részére is
  • munkába járás támogatás
  • cafeteria juttatás
  • teljesítmény alapú éves bónusz
  • dolgozói kedvezmény programok
  • modern irodai környezet
  • laptop, mobiltelefon
  • házon belüli tréningek
  • dolgozói lojalitás program

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Népliget Center