FELÁLLNÁL MÁR A VOLÁN MÖGÜL vagy munkahelyet akár szakmát váltanál?!”

A folyamatos fejlődés, tanulás, előrejutás motivál? Tapasztalatodat, munkabírásodat, stressztűrő képességedet gyümölcsöztetnéd?

Magas elvárások, nagy lehetőségek

A repülőgépekhez hasonlóan a mi járműveink is percre pontos menetrend szerint, előre megtervezett útvonalon haladnak, a “légi irányítóknak” megfelelő diszpécserek pedig a nap 24 órájának minden percében követik és segítik a feladatok végrehajtását.Ez fegyelmezettséget és professzionalizmust követel a kollégáktól. És nem utolsó sorban: csapatszellemet. Mi azonban nem csak feltételeket szabunk – sőt! Aki megállja a helyét azt rengeteg lehetőség várja!

Ezt adjuk:

– Garantált fizetés

– A diszpécser kollégáink 06:00 – 18:00, vagy 18:00 – 06:00 között dolgoznak 4 napos váltásban (4 nap munka / 4 nap szabad)

Feladataid lesznek:

– aktív napi kapcsolattartás a kiemelt megbízóinkkal

– gépjárművezetőkkel való kapcsolattartás, felmerülő problémák megoldása

– folyamatos kommunikáció az operatív részleggel

– adminisztratív feladatok ellátása

– műszaki mentések leszervezése

Az állás betöltéséhez szükséges:

– minimum középfokú végzettség

– aktív angol nyelvtudás szóban és írásban ( egyéb nyelvismeret előnyt jelent)

– AETR ismeret

– MS Office felhasználói szintű ismeret

– Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

– Precíz, pontos, önálló munkavégzés, nyitott, megbízható személyiség

– Jó kombinációs készség, kitűnő memória, pontosság és csapatjátékosi alkat

– Hasonló területen szerzett tapasztalat (nem kizáró ok)

Amit kínálunk:

– Piaci átlagon felüli kiemelkedő bérezés

– Bejárási támogatás

– Változatos feladatkör

– Továbblépési lehetőség, karrier építés

Kiegészítő juttatások

A minőséget és a hűséget jutalmazzuk! Úttárs program, táppénz kiegészítés.  Az „Úttárs” programmal az üzletágban egyedülálló módon jutalmazza lojális kollégáit a Prevost Hungaria. A cégnél ledolgozott második évtől folyamatosan növekvő havi 50 és 150 euró közötti összeget írunk jóvá.

Várjuk jelentkezését a “Jelentkezem az állásra” gombra kattintva.