A HAVI Logistics egy amerikai magántulajdonban lévő nemzetközi élelmiszer-logisztikai vállalat, mely jól ismert cégek (McDonald’s, Norbi Update, Shell és MOL töltőállomások) ellátási lánc működésének innovációjával, és optimalizálásával foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák:

– Élelmiszeripari termékeink rakodása a gépjárműre és kiszállítása a partnereinknek

– Göngyöleg és visszaáru szállítása

– Menetokmányok pontos vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

– “E” kategóriás jogosítvány

– PÁV III

– Digitális tachográf és GKI kártya

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– könnyűgépkezelői bizonyítvány

Amit kínálunk:

– stabil, bejelentett, hosszútávú munkát és határozatlan idejű munkaszerződés

– versenyképes jövedelem

– bejárási támogatás

– választható cafeteria elemek

– dolgozói kedvezmény