Te is szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol figyelünk egymásra, fontos a jó csapat, a támogatás, és van lehetőséged fejlődni? Akkor téged keresünk a Fiege Kft.-hez, Magyarország egyik vezető szerződéses logisztikai cégéhez!
Világszerte 19 000, hazánkban pedig több mint 600 főt foglalkoztatunk, és folyamatosan bővülünk! A Fiege Kft.-nél egy vállalkozó szellemű, rugalmas csapat tagjaként nyújtunk lehetőséget szakmai fejlődésre, és hosszútávú, stabil munkalehetőséget kínálunk.

FELADATOK

• Meglévő raktározási/ logisztikai folyamatok felülvizsgálata, veszteségforrások azonosítása, a feltárt problémák kiküszöbölésének támogatása az operációval közösen a LEAN szemlélet nyomán
• Folyamatfejlesztési javaslatok, ajánlások kidolgozása
• Tenderek kalkulációinak elkészítése, az ügyfél igényeinek megfelelő megoldás kidolgozása, az Üzletfejlesztés osztály támogatása
• Induló raktári projektek támogatása, projekttervek készítése, kockázatok elemzése, KPI-ok meghatározása, minőségi mutatókkal kapcsolatos riportok kidolgozása
• Projektekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, folyamatok dokumentálása, bevezetése és nyomon követése
• Projekttagok koordinálása, határidők követése, betartatása
• Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés partnerekkel, társosztályokkal
• Riportok, statisztikák készítése a felsővezetés felé

ELVÁRÁSOK

• Felsőfokú végzettség
• Logisztika és/ vagy raktározás területén szerzett releváns tapasztalat
• Magabiztos angol nyelvtudás
• Magas szintű Office ismeretek (Excel, PowerPoint, Word)
• Precíz munkavégzés
• Jó szervezőkészség, strukturált gondolkodásmód
• Analitikus szemlélet
• B kategóriás jogosítvány, hajlandóság az utazásra (belföld/külföld)

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK

• Német nyelvismeret
• Folyamatfejlesztéssel kapcsolatos tapasztalat
• Autocad ismerete
• REFA tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

• Juttatási csomagunk: alapbér + ösztönzőbér + havi bruttó 30.000 Ft Cafeteria + eseti jutalmak
• Munkábajárás támogatása : gépkocsival 15.- / km , BKK bérlet 100%-ban, Volán, MÁV bérlet 86%-ban
• Munkatárs ajánlási program (összesen bruttó 70.000 Ft)
• A szakmai fejlődést belföldi és külföldi tanfolyamokkal és tréningekkel biztosítjuk
• Ingyenes sportolásra adunk lehetőséget a szerződéses partnereinknél
• Alkalmankénti Home office lehetőség
• Munkavégzés hétfőtől péntekig