A Ferropatent Zrt. vas- és acélipari termékek forgalmazásával és minőségi feldolgozásával foglalkozik. A több, mint 100 családnak munkát adó, kizárólag magyar tulajdonú Társaság vezető piaci pozíciót tölt be a hazai acél és fémfeldolgozás területén és egyike Tolna megye legmeghatározóbb vállalkozásainak.

Fejlődésünk és sikeres működésünk záloga munkatársaink szaktudása, elkötelezett hozzáállása és szolgáltatásaink magas színvonala.

Kiemelt figyelmet fordítunk és támogatást nyújtunk munkavállalóink célzott oktatására és képzésére. Hiszünk abban, hogy magas minőséget csak elkötelezett, szakképzett és motivált munkatársakkal együtt tudunk elérni.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését!

Feladatok:

-A telephely/üzemcsarnokok területén a működéssel kapcsolatos karbantartási, javítási munkálatok elvégzése

-Telep/üzem rendben tartása

Elvárások:

-Erősáramú berendezések ismerete

-Terhelhetőség

-Karbantartási, üzemi gyakorlat

-Magasban való munkavégzés

-Rugalmas időbeosztás

-Hasonló munkakörben eltöltött legalább 10 éves munkatapasztalat

Előnyök:

-Automatizált rendszerek ismerete

-Alapszintű idegen nyelvtudás

-Hidraulikus berendezések ismerete

Amit kínálunk:

-Kiemelt bérezés és juttatási csomag

-Munkába járási támogatás

-Teles munkaruházat biztosítása

-Hosszútávú munkalehetőség

-Stabil vállalati háttér