Logisztikai partnervállalatunk részére keresünk vasúti fuvarszervező kollégát.

Fő felelősségi körök:

* vasúti szállítások szervezése, koordinálása, teljes körű lebonyolítása
* kapcsolattartás hazai és külföldi megbízókkal és alvállalkozókkal
* árképzési feladatok ellátása
* szállításokhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
* társosztályokkal való együttműködés
* pénzügyi eredmények és számlák ellenőrzése
* átláthatóság és nyomon-követhetőség fenntartása
* a kitűzött céloknak megfelelő eredmények elérése

Készségek:

* középfokú / felsőfokú végzettség (előny: logisztika)
* vasút szállítmányozásban szerzett, legalább 1- 2 éves tapasztalat
* magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
* ügyfélorientált gondolkodásmód
* magabiztos munkavégzés
* motiváltság, pro-aktivitás

Amit kínálunk:

* alkalmazotti jogviszony hosszú távra
* versenyképes fizetés + havi prémium
* mobiltelefon, laptop
* bejárási támogatás, rugalmas munkaidő
* modern munkakörülmények
* fejlődési lehetőség
* fiatalos környezet, családias légkör