Kiemelt együttműködő  gödi partnerünk részére keresünk a fenti pozícióra szakembert

Ha rendelkezel targoncás és raktáros tapasztalattal, és motivál, ha egy folyamatosan fejlődő közösség tagja lehetsz, akkor várjuk jelentkezésed.

Feladatok:

bejövő szállítmányok rakodása

szállítmányok mennyiségi átvétele és bevételezése

kézi és gépi anyagmozgatás raktáron belül és raktáron kívül

komissiózás PDA segítségével

raktárkezelő rendszer használata

raktári árukészlet felügyelete

leltározásban való aktív részvétel

raktári rend betartása

Elvárások:

középfokú végzettség

érvényes targoncavezetői jogosítvány

targoncavezetői tapasztalat

precíz, pontos munkavégzés

folyamatos műszak vállalása (3 nap 06:00-18:00, 3 nap pihenő, 3 nap 18:00-06:00, 3 nap pihenő)

Előnyt jelent:

gyártó cégnél  hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

angol nyelvtudás

Ajánlatunk:

versenyképes juttatási csomag

ingyenes céges autóbuszjárat, vagy

bejárási támogatás

ingyenes szállás lehetőség

cégen belüli étkezési lehetőség

stabil, nemzetközi háttér