Partnerünk több mint 700 csapattaggal dolgozik világszerte 17 lokáción. Tevékenységüket 2000-ben egy 5 fős baráti társaság indította útjára Németországból, ami mára már piacvezető szerepet tölt be az ellátási lánc optimalizáció területén. Vezető 4PL szolgáltatóként a management üzletáguk innovatív megoldásokat kínál ügyfeleik szállítmányozási hálózatainak folyamatos fejlesztésére.

Szállítmányozási ügyintéző

Feladatok:

A Partnerünk management üzletágának csapattagjaként biztosítani fogod a hatékony áruszállítási folyamatot az ügyfeleink szállítmányozási hálózatain szeresztül. Elsődleges feladataid a pozícióban az alábbiak lesznek:

  • A szállítmányozási folyamatok napi szintű felügyelete, müködtetése szoftvereken és különböző kommunikációs csatornákon keresztül
  • Szállítmányozással kapcsolatos információ továbbítása az érintett felek számára, hatékony problémamegoldás
  • Fuvarozással kapcsolatos adminisztratív feladatok precíz, pontos menedzselése
Követelmények:
  • Rendelkezel valamennyi logisztikai, esetleg ügyfélszolgálati tapasztalattal
  • Elhivatott vagy a logisztika iránt
  • Ki tudsz alakítani megfelelő fontossági sorrendet és nem okoz problémát, ha egyszerre több mindenre kell figyelned
  • Magabiztosan beszélsz angolul, valamint készen állsz karriert építeni az ellátási lánc és a szállítmányozás területén
  • Szeretnél nemzetközi csapatban és izgalmas környezetben dolgozni
  • Szükséges végzettség: egyetem
  • Szükséges nyelvtudás: angol (felsőfok/tárgyalóképes szint)
Amit kínálunk:

Partnerünk fantasztikus karriert és kiemelkedő lehetőségeket kínál a személyes fejlődésed érdekében. Egy rugalmas, nemzetközi, gyorsan növekvő csapat részeként lelkes és pozitív vállalati kultúra vár rád. Egy stabil hátterű vállalat csapattagjaként gondoskodnak a kényelmedről, folyamatos fejlődési lehetőségeket kínálnak, valamint izgalmas csapateseményeket élhetsz át velünk.